W minioną środę, 12. sierpnia 2020 roku, o godzinie 18.00 odbyła się rozmowa zainicjowana przez mieszkańców dla mieszkańców. Dotyczyła ona gorącego w ostatnim czasie tematu MPZP „Rejonu Rowu Północnego”, ale również innych problematycznych zagadnień, z którymi mieszkańcy Biedruska zmagają się już dziś – przepełnione przedszkole oraz szkoła, niewydolny ośrodek służby zdrowia czy problemy komunikacyjne.
Czytaj dalej RedakcjaW odpowiedzi na prośby mieszkańców Biedruska, chcielibyśmy zainicjować rozmowę na temat projektu Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego „Rejonu Rowu Północnego”.Po wnioskach czytelników i pod wpływem braku innychosiedlowych dyskusji, tworzymy możliwość wspólnej rozmowy.
Czytaj dalej RedakcjaW związku z dyskusją toczącą się na temat uwag do Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego rejonu „Rowu Północnego” przedstawiany odpowiedzi Radnych na pytania zadane przez mieszkańców i zainteresowanych tematem. Czytaj dalej
Redakcja