6 lipca Zarząd Osiedla przedstawił mieszkańcom Raport Komunalny. Jednocześnie został on przesłany do Urzędu Gminy w celu wdrożenia w życie. Część założeń została już zrealizowana. Czytaj dalej
RedakcjaW dniu dzisiejszym w Domu Osiedlowym przeprowadzono wybory przewodniczącego i członków Zarządu Osiedla Biedrusko. Na funkcję Przewodniczącego społeczność Biedruska wybrała w drugiej turze Panią Magdalenę Przystałowską. W skład Zarządu weszli: Monika Zemlak, Marcin Łopka, Grażyna Kobyłka, Radosław… Czytaj dalej
W poniedziałek 23 marca wybierzemy Przewodniczącego i Radę Osiedla Biedrusko. on instagram aryanatv Nie powiemy Wam na kogo głosować, ponieważ nie taka jest nasza rola, ale bardzo zachęcamy do udziału w zebraniu wyborczym. Właśnie w tych wyborach wybierzemy swoich gospodarzy,… Czytaj dalej