W dniu 16.04.2016r w Domu Osiedlowym Biedrusko było bajkowo, kolorowo i radośnie. Grupa teatralna z „Akademii Bajek” przedstawiła premierę bajki pt. „Czerwony Kapturek”. Widzów zachwyciła scenografia, gra aktorów, którzy wcielili się znakomicie w bohaterów z bajki.
Było wiele owacji,… Czytaj dalej
W dniu 6. grudnia 2015r. w Domu Osiedlowym w Biedrusku odbyło się spotkanie z Mikołajem. Organizatorami spotkania byli: Zarząd Osiedla, Akademia Bajek oraz Teatrzyk na Luzie, działający przy Klubie Dębowy Liść w Biedrusku. Czytaj dalej
RedakcjaStowarzyszenie Zamek i Klub dla dzieci i młodzieży Ciao! zaprasza na przedstawienie KAMISHIBAI do Domu Osiedlowego, 16.11.2015 (poniedziałek), o godz 16.00.
Co to jest KAMISHIBAI? „Kamishibai (kami=papier, shibai=sztuka) to wywodząca się z Japonii sztuka głośnego czytania i opowiadania dla dzieci.… Czytaj dalej
W poniedziałek o godz. 15.00 w Domu Osiedlowym w Biedrusku nastąpi otwarcie klubu dla dzieci i młodzieży „Ciao!”. Jest to długo wyczekiwana inicjatywa, która zadba o młode pokolenie naszej miejscowości i spowoduje (mamy taką nadzieję), że kalendarz Domu Osiedlowego… Czytaj dalej
6 lipca o godz. 18.00 w Domu Osiedlowym odbędzie się zebranie dla mieszkańców Biedruska. Warto przyjść!
Będzie mowa m.in. o tym na co wydać 77 352 zł. Czytaj dalej
Redakcja