W dniu 6. grudnia 2015r. w Domu Osiedlowym w Biedrusku odbyło się spotkanie z Mikołajem. Organizatorami spotkania byli: Zarząd Osiedla, Akademia Bajek oraz Teatrzyk na Luzie, działający przy Klubie Dębowy Liść w Biedrusku.
Aby rozwiać coroczną dyskusję oraz wątpliwości czy Mikołaj naprawdę istnieje? Dzieci mogły spotkać się oko w oko z Mikołajem. Było wiele radości uśmiechu i dobrej zabawy.
Aktorzy z Akademii Bajek przedstawili 4 scenki w formie wierszyków i piosenek o Mikołaju.
Były też konkursy, poczęstunek oraz prezenty od Świętego Mikołaja.
Występy uświetnili swoją obecnością Zuza i Max gdzie wspólnie zaśpiewaliśmy piękne kolędy.
Organizatorom wielkie dzięki, jak również podziękowania dla sponsorów: Chata Polska, Firma HYDRO-TERM S.P.U.H, Zarząd Osiedla oraz Gabinet stomatologiczny dr Ireny Firlej. Podziękowania kierujemy również, do Pana Zbigniewa Wolińskiego za przygotowanie oprawy muzycznej oraz dla Krzysia Frąckowiaka za motywy świetlne. lilibethblanco threesome


























Dodaj komentarz