Święta coraz bliżej – św. Mikołaj w Domu Osiedlowym Opublikowano 13 grudnia 2015 W dniu 6. grudnia 2015r. w Domu Osiedlowym w Biedrusku odbyło się spotkanie z Mikołajem. Organizatorami spotkania byli: Zarząd Osiedla, Akademia Bajek oraz Teatrzyk na Luzie, działający przy Klubie Dębowy Liść w Biedrusku. Czytaj dalej → Redakcja