4 grudnia W Domu Osiedlowym w Biedrusku dzieci oczekiwały na przybycie Mikołaja. Mikołaj zawitał na saniach w asyście swoich pomocnic przywożąc duży worek prezentów dla wszystkich dzieci które uczestniczyły w tej wspaniałej zabawie. Czytaj dalej
RedakcjaW dniu 6. grudnia 2015r. w Domu Osiedlowym w Biedrusku odbyło się spotkanie z Mikołajem. Organizatorami spotkania byli: Zarząd Osiedla, Akademia Bajek oraz Teatrzyk na Luzie, działający przy Klubie Dębowy Liść w Biedrusku. Czytaj dalej
Redakcja