W dniach 8 i 9 października można było zaobserwować kilkanaście grup „Zielonych ludzików” biegających z mapą po naszej miejscowości. Niemal 150 uczestników wzięło udział w XV Manewrach Techniczno-Obronnych „HORNET” organizowanych przez miejscową drużynę harcerską. Czytaj dalej
Redakcja