31.01.2016r „Teatrzyk na Luzie” wystawił „Wesołe Jasełka” w kościele w Biedrusku. Jest to już piąty sezon teatru działającego przy Klubie Seniora w Domu Osiedlowym w Biedrusku. Założycielką „Teatrzyku na Luzie”, reżyserką, kostiumologiem i scenografem w jednej osobie jest pani Halina Puciłowska, mieszkanka Biedruska.
RedakcjaW dniu 6. grudnia 2015r. w Domu Osiedlowym w Biedrusku odbyło się spotkanie z Mikołajem. Organizatorami spotkania byli: Zarząd Osiedla, Akademia Bajek oraz Teatrzyk na Luzie, działający przy Klubie Dębowy Liść w Biedrusku. Czytaj dalej
Redakcja