Wczoraj (11.07.2015r.) wraz z mieszkańcami bawiliśmy się na Dniu Sąsiada. Organizatorzy, czyli Stowarzyszenie ZAMEK wraz z Zarządem Osiedla Biedrusko stworzyli ciekawe wydarzenie z atrakcjami dla osób w każdym wieku.
Najlepiej atmosferę wydarzenia oddadzą zdjęcia:
O godzinie 15.00 nastąpiło oficjalne… Czytaj dalej