Z radością informujemy, że od dnia dzisiejszego będziemy patronować inicjatywie Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Red Box. Od 20 kwietnia w Biedrusku będzie więcej sportu, za sprawą treningów organizowanych przez RedBox Piłkarską Akademię. 

W Biedrusku, kiedyś aktywnie działał piłkarski klub sportowy rozgrywający swoje mecze na boisku w jednostce wojskowej. Nam, jako byłym piłkarzom „KS Rakiety”, bardzo bliskie są wszelkie inicjatywy, które mogą wzbogacić ofertę aktywnego wypoczynku w Biedrusku. Nie pozostaje nam nic innego tylko wspierać takie przedsięwzięcia.


Informacje od organizatora


Treningi: poniedziałki i środy, godzina 15.00. Boisko przy Zespole Szkół w
Biedrusku przy ulicy Świerczewskiego 46.

Koszt udziału: 49 zł miesięcznie!

Więcej informacji: redboxpilkarskaakademia.pl

Pierwszy, bezpłatny pokazowy trening odbędzie się 20 kwietnia. Zapraszamy!

ulotka_akademia_biedrusko_a5 (1)Kliknij, aby powiększyć

Komentarze

2 odpowiedzi na „Portal eBiedrusko.pl patronem medialnym Piłkarskiej Akademii RedBox”

  • No i będzie blisko do bufetu . Na ogrodzonym terenie po zburzonej pływalni rozpoczęła się budowa pawilonu handlowego, Inwestorem jest firma Zielony Rynek. Tak wynika z tablicy budowy. Firma ta współpracuje z/ wynajmuje powierzchnie m.in. dla sieci handlowej Dino.
    Być może Dino się przeniesie do nowego lokalu. Na tablicy pojawiła się data zakończenia inwestycji 30-07-15. Czy ktoś wie coś więcej o nowym pawilonie handlowym ? A może tam pojawi się poczta ?

    • Panie Janie,
      Właśnie drążymy temat. Rzeczywiście wszystko wskazuje na market. Czy pojawi się tam poczta? Na wyborach do Zarządu Osiedla Wójt mówił, że obecnie Poczta Polska i Gmina dogadują lokalizację oraz trwają rozmowy o miejscu i kosztach najmu lokalu. Jeśli dobrze pamiętamy chodziło o lokal, który jest własnością dewelopera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Pogoda dla Biedruska
8°
pochmurno z przejaśnieniami
wilgotność: 93%
wiatr: 5m/s płd. zach.
Max: 8 • Min: 7
5°
Śr
4°
Czw
4°
Pt
Weather from OpenWeatherMap
Przekaż 1 procent na Drużynę Harcerską z Biedruska