Ze względu na zaistniałe okoliczności związane z zagrożeniem epidemicznym oraz na wprowadzone restrykcje czerwonej strefy, postanawiamy odwołać organizowane przez nas spotkanie, które miało na celu omówienie uwag do MPZP Rejonu Rowu Północnego (tzw. Górka Przybylaka i okolice).


W naszym regionie (powiecie) niemal codziennie wzrasta ilość zakażeń na SARS-CoV-2 co stanowi realne zagrożenie dla życia i zdrowia potencjalnych uczestników naszego spotkania. Dodatkowo ograniczenie ilości uczestników do 10 osób stwarza wrażenie, iż niemożliwa jest jednoczesna rozmowa  wszystkich zapowiedzianych uczestników: radnych, redaktorów przedstawiających uwagi w terenie, organizacje społeczne, obserwatorów i zapowiedzianych mieszkańców. Nie mając warunków by zorganizować obiektywną i dostępną dla wszystkich debatę, decydujemy się na odwołanie wcześniej zapowiedzianego spotkania.

Z uwagi na postępującą epidemię nie zaproponujemy nowego terminu. Natomiast będziemy starać się wyłożyć naszą argumentację poprzez przekaz internetowy. W najbliższym czasie drogą mailową (do Radnych) oraz na portalu eBiedrusko.pl przedstawimy szersze wyjaśnienie kilku uwag do propozycji uchwały MPZP rejonu Rowu Północnego. Postaramy się, aby znalazły się tam zdjęcia i dodatkowe objaśnienia np. kartograficzne. Jeśli w tym czasie będą pojawiać się pytania lub zaistnieje potrzeba szerszej analizy, z przyjemnością będziemy temat rozwijać i poszerzać o kolejne załączniki.


Już teraz serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi materiałami dotyczącymi wyżej wymienionej sprawy na eBiedrusko: https://ebiedrusko.pl/?s=rowu+po%C5%82nocnego

Bieżąca sytuacja epidemiczna ulega zmianie niemal codziennie. Nie wykluczone, że w przypadku zmiany stanu na korzystniejszy, zaproponujemy spotkanie w innej formule.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Pogoda dla Biedruska
24°
lekkie zachmurzenie
wilgotność: 57%
wiatr: 1m/s zach. - płn. zach.
Max: 23 • Min: 22
19°
Czw
11°
Pt
18°
Sob
Weather from OpenWeatherMap
Przekaż 1 procent na Drużynę Harcerską z Biedruska