W niedawno opublikowanym artykule pisaliśmy o montażu nowych pojemników na odpady. Pojemniki zostały zamontowane, nawierzchnia wokoło utwardzona, niedługo ma powstać zieleń urządzona.


Nowe pojemniki pojawiły się w okolicy bloku nr 10 oraz za blokiem nr 302.

GOPR0332 (Kopiowanie)Kliknij, aby powiększyć.


Pojawił się oficjalny komunikat w tej sprawie od Zarządcy Nieruchomości.

Szanowni Państwo!

Niniejszym informuję, iż z dniem 04.05.2015r. odpady komunalne należy wyrzucać do nowo zamontowanych pojemników. Jednocześnie przypominam o obowiązku segregacji odpadów oraz proszę o zachowanie czystości w miejscach składowania śmieci.

Z uwagi na fakt, iż w tym roku wybudowana zostanie także wiata na odpady wielkogabarytowe, proszę wstrzymać się z wyrzucaniem kanap, mebli, itp. Do czasu wybudowania wiaty mieszkańcy zobowiązani są (jak dotychczas) wywozić odpady wielkogabarytowe na wysypisko we własnym zakresie.

Informuję także iż miejsca wokół pojemników zostaną w niedalekiej przyszłości zagospodarowane zielenią. Z uwagi na powyższe proszę korzystać z chodników prowadzących do pojemników.

 Z wyrazami szacunku

Wiesław Grembecki

Poniżej skan komunikatu:


Obraz (29)

Kliknij, aby powiększyć.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pogoda dla Biedruska
16°
zachmurzenie duże
wilgotność: 75%
wiatr: 3m/s płn. zach.
Max: 14 • Min: 12
19°
Śr
15°
Czw
16°
Pt
Weather from OpenWeatherMap