W dniu dzisiejszym na Zebraniu Osiedlowym w wyborach uzupełniających mieszkańcy zdecydowali, że funkcję Przewodniczącego Zarządu Osiedla pełnić będzie Pan Radosław Banaszak.

W Zebraniu Osiedlowym wzięło udział 67 osób. Zatem ponad dwukrotnie więcej, niż liczba która przyznaje Zebraniu ważność.
Jedynym kandydatem na Przewodniczącego Zarządu Osiedla był Pan Radosław Banaszak.
Proporcją głosów 65 na TAK i jeden głos nieważny, mamy nowego sołtysa (jeden głos został nie oddany, z uwagi na nieobecność podczas głosowania).

(kliknij zdjęcie, aby powiększyć)

Niewątpliwie ważnym punktem, było podsumowanie pracy ustępującej Przewodniczącej. Po wymianie dziedzin działalności Zarządu i spectrum podjętych działań widać jak obecnie rozbudowane obowiązki i kompetencje ma Przewodniczący Zarządu i sam Zarząd. Biedrusko nie jest już zbiorem czterech głównych ulic i trzema osiedlami z jednostką wojskową. Dzisiaj nasza miejscowość to rozrastająca się miejscowość, z wieloma wyzwaniami i problemami, którym trzeba sprostać. Za wykonaną pracę Pani Przewodnicząca otrzymała brawa i podziękowania od członków Zarządu. Z uwagi, że Pan Radosław Banaszak należał do tej pory do składu Zarządu Osiedla, zapowiedział kontynuację aktywnych działań na rzecz Biedruska i mieszkańców.


(kliknij zdjęcie, aby powiększyć)

Wybrano także nowych członków Zarządu Osiedla.  Nowymi członkami Zarządu, jednogłośnie zostali wybrani: Marek Grześkowiak i Wojciech Rorot.

Z pozytywnych aspektów trzygodzinnego spotkania zauważamy powrót młodych osób wsłuchujących się i obserwujących poczynania naszych samorządowców.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Pogoda dla Biedruska
20°
bezchmurnie
wilgotność: 60%
wiatr: 4m/s płn. - płn. wsch.
Max: 20 • Min: 20
Weather from OpenWeatherMap
Przekaż 1 procent na Drużynę Harcerską z Biedruska