Rok 2019 to wyjątkowy bo trzydziesty rok działalności najdłużej działającego zakładu stolarskiego w najbliższej okolicy. Pan Józef Tatrowski prowadzi usługi nieprzerwanie od 1990 roku.

Jak podkreśla właściciel firmy:

Nasze wyroby cechuje wysoka trwałość oraz estetyczne wykonanie. W przeciwieństwie do sklepów, w których nabyć można meble o określonych standardowych wymiarach, my oferujemy całkowitą dowolność wymiarów i kształtów. Wszystko to w połączeniu z umiarkowanymi cenami i szybką realizacją zamówień gwarantuje satysfakcję klienta.

To świetna wizytówka Biedruska i naszej tutejszej przedsiębiorczości. Ciekawe są też tzw. „projekty wyjątkowe, a tu jest mocne powiązane z tematem, który uwielbiamy na eBeidrusko.pl, czyli z historią. Otóż po realizacji scen filmu „Ogniem i Mieczem” na terenie poligonu, Pan Tatrowski wykonywał w potężnych ilościach reżyserskie klapsy pamiątkowe.

Zakres świadczonych usług jest dość szeroki, a sam proces realizacji jest kompleksowy i odbywa się w systemie 4-etapowym: pomiar-projekt-wykonanie-montaż. Poniżej kilka zdjęć z minionych 29 lat działalności:


Więcej zdjęć i informacji o firmie odnajdziecie TUTAJ

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Pogoda dla Biedruska
3°
słabe opady deszczu
wilgotność: 3%
wiatr: 2m/s płn. wsch.
Max: 3 • Min: 3
2°
Nd
1°
Pon
1°
Wt
Weather from OpenWeatherMap
Przekaż 1 procent na Drużynę Harcerską z Biedruska