26 maja to jeden z najpiękniejszych dni w całym roku – Dzień Matki. Tego dnia pragniemy naszym kochanym mamom podziękować za trud wychowania, za nieprzespane noce, za poświęcenie, za miłość bezgraniczną, bezinteresowną i największą…


W Biedrusku o naszych cudownych mamach również nie zapomnieliśmy. 27 maja Akademia Bajek przygotowała niezwykłe spotkanie, podczas którego słowami wierszy i piosenek pokazała, jak ważną rolę w życiu każdego z nas odgrywa ,,SUPERBOHATERKA MAMA”. Zuzia, Natalka, Nicola, Tosia I i Tosia II, Patrycja, a także Adaś i Ignaś w imieniu wszystkich dzieci z Biedruska zaśpiewali to, co płynęło z ich małych serduszek ,,Moja mama jest kochana, Moja mama wszystko wie… Ram pam pam, ram pam pam najpiękniejszą mamę mam…”

Piękna sceneria naszej niezwyklej Motylarni, grupa wspaniałych artystów, płatki róż, cudowne pyszności i oczywiście najwspanialsze, uśmiechnięte i szczęśliwe mamy ze swoimi rodzinami. Czyż można chcieć czegoś więcej? Całe przedstawienie, jak zawsze przygotowane zostało pod czujnym okiem naszej niezawodnej w tej kwestii Pani Grażynki, która z pomocą niezawodnych osób sprawiła, że ten dzień był wyjątkowy i naprawdę magiczny.

Z tego miejsca dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, by ten dzień był cudownym…


Za przesłanie relacji wraz ze zdjęciami dziękujemy organizatorom wydarzenia;

Autorka tekstu: NATALIA GRYSKA

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Pogoda dla Biedruska
20°
bezchmurnie
wilgotność: 60%
wiatr: 4m/s płn. - płn. wsch.
Max: 20 • Min: 20
Weather from OpenWeatherMap
Przekaż 1 procent na Drużynę Harcerską z Biedruska