21 września, zapraszamy wszystkich mieszkańców Biedruska, a także sympatyków i sąsiadów do wzięcia udziału w Pikniku „Dzień Sąsiada”, organizowanego przez Stowarzyszenie Centrum Inicjatyw Aktywnych Obywateli, dofinansowanego ze środków UE w ramach Grantu LGD Kraina Trzech Rzek. Poniżej informacje nadesłane przez organizatorów.

Nasz piknik rozpoczniemy MECZEM PIŁKI NOŻNEJ – Żołnierze z Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych kontra drużyna CZTERECH PANCERNYCH mieszkańcy i przyjaciele Biedruska (współpraca z Restauracją Czterech Pancernych).

Po zakończonym meczu rozpoczniemy TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ dla dorosłych i młodzieży. Zachęcamy wszystkich do tworzenia drużyn: rodziny, sąsiedzi, znajomi. Drużyny można zgłaszać do organizatorów telefonicznie: 667-291-774 lub e-mailowo: stowarzyszenie.ciao@gmail.com.

W tym samym czasie, przy współpracy z Piłkarską Akademią RED BOX, odbędzie się TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ dla dzieci. Drużyny prosimy zgłaszać przed turniejem.

Dla najmłodszych uczestników Pikniku zostaną przeprowadzone różne gry, zabawy i konkursy.

Po zakończonych turniejach, wręczeniu statuetek i dyplomów, wraz z właścicielami Restauracji Czterech Pancernych, zapraszamy wszystkich uczestników na poczęstunek i wspólną integrację.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Pogoda dla Biedruska
20°
bezchmurnie
wilgotność: 60%
wiatr: 4m/s płn. - płn. wsch.
Weather from OpenWeatherMap
Przekaż 1 procent na Drużynę Harcerską z Biedruska