Niedawno powstała Wędrowna Grupa, CHALLENGE Biedrusko zaprasza do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Nie jest to żaden ekstremalny wysiłek, ani nic płatnego i zobowiązującego. To przedsięwzięcie zostało stworzone przez ludzi, dla ludzi, dla ich zdrowia, a także po to by poprzez zmianę swojego trybu życia pomóc potrzebującym dzieciom.


Co to jest CHALLENGE GROUP?


CHALLENGE GROUP to zabawny sposób na łączenie ludzi, którzy chcą wspierać się wzajemnie w osiąganiu celów związanych ze zdrowym trybem życia.

fb_share_challengeyou-1

Nie chcemy bić rekordów, nie chcemy robić nic na siłę. Spotykamy się, spacerujemy, dyskutujemy, wszystko na świeżym powietrzu, dla Ciebie i Twoich bliskich.

Członkostwo w grupie jest oczywiście DARMOWE.


Dlaczego CHALLENGE?


Projekt CHALLENGE GROUP nie jest w żaden sposób czymś nowym, jest to program ogólnoświatowy, powiązany z PROJECT 10 CHALLENGE. Brzmi może trochę zagadkowo, ale to tylko nazwa systemu poprawy stanu zdrowia, walki z otyłością, otwarcia ludziom oczu na korzyści wynikające z aktywności fizycznej i tzw świadomego jedzenia.

Program PROJECT 10 CHALLENGE to zarówno program walki z otyłością jak i walki z niedożywieniem. Jak to możliwe? Możemy podjąć wyzwanie – chcemy np. zrzucić 5kg zbędnej masy tłuszczowej i firma VISALUS – właściciel i pomysłodawca programu – po ukończonym wyzwaniu, obdaruje jedno dziecko z domu dziecka w naszej okolicy zdrowymi zamiennikami pokarmu – wyżywienie na 90dni dla jednego dziecka – to tak w skrócie, więcej na stronach www.CHALLENGE.com


Czy to działa?


Program ma ponad 3mln potwierdzonych transformacji ciała na całym świecie.

CHALLENGE Grupy dodatkowo nakłaniają do aktywności fizycznej. Nawet zwykły spacer na świeżym powietrzu to dla niejednego wielkie wyzwanie.

Dlatego powstały grupy, nasza jest jedną z pierwszych w Polsce… niemalże raz na tydzień powstaje nowa. Grupa stwarza system dopingu dla nas, sami siebie nawzajem dopingujemy, pomagamy, dzielimy się doświadczeniami, swoimi wynikami, pomysłami.

Aktywność fizyczna nie musi być na poziomie sportowców, może być to forma taka jaką my proponujemy – zabawa, spacery w gronie sąsiadów, przyjaciół, rodziny…

010

Niestety nasze życie poszło w innym kierunku, zamykamy się w swoich mieszkaniach, domach, znajomości utrzymujemy na poziomie internetu, telefonu..

Dlatego powstały wyzwania – CHALLENGE – możemy podjąć wyzwanie (poprawy sylwetki, poprawy formy spożywania posiłków, większa aktywność fizyczna) i wyzwanie takie rzucamy też naszym znajomym, przyjaciołom, rodzinie. Na pewno każdy z nas ma w swoim najbliższym otoczeniu kogoś komu przydało by się poprawić to i tamto ;).

Robimy coś razem, możemy się spotkać, ćwiczyć razem, poprzez zabawę poprawiamy stan naszego zdrowia i pomagamy innym,a  jeśli nasze wyzwanie zarejestrujemy na stronach www.challenge.com – pomożemy w wyżywieniu dzieci.

CHALLENGE Grupy umożliwiają porównywanie wyników podjętych wyzwań, dzielenie się doświadczeniami itd.. wszystko na świeżym powietrzu przy aktywności fizycznej.

logoVisalus

Nasza grupa będzie starała się skupiać na aktywności związanej ze spacerami, wędrówkami po naszych pięknych okolicznych lasach.. Podstawowy spacer będzie obejmował najbliższą okolicę, wędrówki w czasie około 1 godziny.

Dla chętnych organizujemy dłuższe wypady.

Dołącz do naszej grupy na facebook’u TUTAJ

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Pogoda dla Biedruska
7°
pochmurno z przejaśnieniami
wilgotność: 100%
wiatr: 4m/s płd. - płd. zach.
Max: 9 • Min: 9
5°
Śr
4°
Czw
4°
Pt
Weather from OpenWeatherMap
Przekaż 1 procent na Drużynę Harcerską z Biedruska