11 listopada w Pałacu Biedrusko odbyło się przedstawienie muzyczne pod tytułem „Niepodległa-Niepokorna”.

Cała sala została wypełniona, a wręcz pękała w szwach. Tak liczna widownia zgromadziła się dla m.in.:

  • montażu słowno-muzycznego w wykonaniu 46 GDH WIDMO – harcerzy z Biedruska i solistki Martyny Cichackiej,
  • oraz koncertu Chóru Komendy Wojewódzkiej Policji pod batutą dyrygentki p. Moniki Derda oraz pod przewodnictwem p. Prezes Małgorzaty Piechuta.

Zarząd Osiedla Biedrusko wystosował podziękowanie dla organizatorów, wykonawców i uczestników wydarzenia, które publikujemy poniżej:

JPG 01a Podziękowanie

Brawo zatem dla Pani Grażynki, Harcerzy, Solistki-Martyny, Chóru i Właściciela Pałacu.

P.S. Zdjęcia nadesłane przez czytelników już niedługo pojawią się w naszej galerii.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pogoda dla Biedruska
13°
zachmurzenie umiarkowane
wilgotność: 91%
wiatr: 3m/s płd. - płd. zach.
Max: 13 • Min: 13
22°
Nd
23°
Pon
22°
Wt
Weather from OpenWeatherMap