Fotorelacja – „Jasełka na wesoło” Opublikowano 17 stycznia 2015 16 stycznia o godzinie 18.00 w Domu Osiedlowym odbyło się przedstawienie wystawione przez grupę „Na Luzie”, która składa się z członków klubu seniora „Dębowy Liść”. Zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia: Czytaj dalej → Redakcja