Dwudziestolecie międzywojenne było dość przewrotnym i dynamicznym okresem w historii Polski. Wydawało by się, że po odzyskaniu niepodległości powinien zapanować spokojny okres odbudowy i jednoczenia państwa, które po latach zaborów miało wreszcie szansę na samodzielne stanowienie o swoich losach. Niestety Polacy nie zaznali wówczas komfortu pracy w spokoju, nie było też zbytnio czasu na świętowanie. Czytaj dalej
Redakcja„Akademia Bajek” grupa teatralna działająca przy Domu Osiedlowym w Biedrusku w dniu 9.03.2016r. wybrała się do Teatru Muzycznego w Poznaniu na bajkę pt: „Pchła Szachrajka”. Czytaj dalej
RedakcjaStowarzyszenie Zamek i Klub dla dzieci i młodzieży Ciao! zaprasza na przedstawienie KAMISHIBAI do Domu Osiedlowego, 16.11.2015 (poniedziałek), o godz 16.00.
Co to jest KAMISHIBAI? „Kamishibai (kami=papier, shibai=sztuka) to wywodząca się z Japonii sztuka głośnego czytania i opowiadania dla dzieci.… Czytaj dalej
16 stycznia o godzinie 18.00 w Domu Osiedlowym odbyło się przedstawienie wystawione przez grupę „Na Luzie”, która składa się z członków klubu seniora „Dębowy Liść”.
Zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia: Czytaj dalej
Redakcja