Na spotkaniu „Biedrusko wczoraj i dziś” organizowanym przez firmę JakśBud podsumowano dotychczasowe rezultaty budowy osiedla „Natura” oraz zaprezentowano jak może wyglądać za kilka lat nasza miejscowość po zrealizowaniu założeń odnośnie zabudowy działek nabytych przez dewelopera.
Redakcja