Z poprzedniej części artykułu wiemy już, że 3 maja 1923 roku w Toruniu prezentowano dodatek „Wielkie Manewry Wojsk Polskich w Biedrusku w 2 olbrzymich aktach”. Po miesiącu , a dokładnie 11 czerwca pojawia się w „Żołnierzu Wielkopolski” ogłoszenie poznańskiego kina „Apollo” o projekcji kolejnego materiału filmowego, którego tematem były wydarzenia z Biedruska. Czytaj dalej
Redakcja