Jest niemal pewne, że tzw. Duży Zalew oraz dwa zbiorniki położone w górę Rowu Północnego staną się w najbliższym czasie własnością gminy. W odpowiedzi na interpelację Radnego Dariusza Matysiaka, Wójt Gminy Grzegorz Wojtera napisał: „Gmina nabędzie działkę nr 27/93 oraz działkę nr 27/111 (…)” co oznacza, że położone na tych terenach trzy akweny i teren okalający będą dostępne mieszkańcom. Mapka i pisma w artykule poniżej. Czytaj dalej
Redakcja